TJ Sokol Rozhraní : FC Pivrnec (1:2)

28.06.2009 10:00

Utkání se hrálo na kvalitním travnatém hřišti. Trochu jsme podcenili vzdálenost soupeře a tak jsme dorazili s menším spožděním a utkání začalo o 15.minut později. Jelikož v předchozím utkání Rozhraní s Karolínem vyloučil domácí rozhodčí 2 hráče z Karolína (což není úplně obviklé), tak jsme si na utkání pozvali delegovaného rozhodčího. Až na místě jsme se dozvěděli, že tohle vyloučení bylo oprávněné a že hráči Karolína sprostě urážely hlavního rozhodčího, který jim prý dokonce zapískal pokutový kop proti domácím.

Od začátku nás soupeř překvapil rychlou kombinační hrou a my jsme se jen těžko dostávali do zakončení. Svědčí o tom i první střela na branku v 15.minutě. Soupeř měl velkou šanci v 20.minutě, ale Dalča byl spolehlivý. Ve 24. minutě vypustil svoji střelu Paťa, soupeř ji ale zblokoval, než stačila ohrozit brankáře. Na opačné straně opět výtečně chytil Dalča další soupeřovu střelu. Poločas chudý na góly a z naší strany i na pěkné akce zakončil Dušan střelou, která skončila až na státní silnici.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji, což vyústilo ve vedoucí branku ve 39.minutě. Padla po krásné kombinační akci po ose Luďa - Paťa - Látal gól do prázdné branky. Ve 41.minutě dostal žlutou kartu Luďa za nesportovní chování (řekl do p...). Ve 43. minutě udělal velkou chybu Lukin, následný závar a trestňák Dalča opět zneškodňuje. V těchto minutách nás soupeř tlačil. Ve 46. minutě krásnou střelu vyslal Zdenál, golman vyrazil před sebe a Paťa to tam již nedotlačil. V 52.minutě švagr nebezpečně hlavičkoval - golman chytá. V 56. minutě soupeř vyrovnává na 1:1 po hrubé chybě Zdenála, který ztratil míč na naší polovině a soupeř nechytatelnou střelou překonal golmana. Poté se šance střídaly na obou stranách a v 62.minutě po faulu na Patě v pokutovém území rozhodčí nařídil penaltu. Míč si na značku postavil Zdenál, střílí, brankář vyráží a z následné dorážky stejného hráče vedeme 2:1. Soupeř, který se cítil ukřivděn, se uchýli ke tvrdé až zákeřné hře, což dokládá mnoho odpískaných faulů. V 66. minutě měl velkou šanci švagr, který se ocitnul tváří v tvář brankáři, kterého dokonce překonal, ale obránce míč vykopnul z prázdné branky. Do konce utkání se již nic nestalo a tak jsme zvítězili s kvalitním soupeřem 2:1 a nejedeme domů s prázdnou.

Góly: Látal Pavel 1 (asistence Křap Patrik), Jabůrek Zdeněk 1 (z penalty na Křapa P.)