SADROS Boskovice : FC Pivrnec (3:1)

24.10.2009 16:00

Sestava: Poděbradský (br.), Chyba, Sedláček, Křap L., Slavíček M., Slavíček T., Rybář, Strýček

Utkání se hrálo na prosívkovém hřišti ve Svitávce. K zápasu jsme přijeli ve značně oslabené sestavě, nicméně jsme chtěli po dvou prohrách po sobě konečně získat body. V brance již podruhé nastoupil za zraněného Dalibora Voláka Marián Poděbradský. Ani jsme se pořádně nerozkoukali a už jsme prohrávali 1:0. Po tomto gólu jsme sice začali hrát, v předu nám ale chyběl hráč, který podrží balon a dá tomu nějakou myšlenku. Po jednom ztraceném balonu nakopl soupeř balon dopředu, kde naši obránci neuhlídali hráče a ten zvýšil na 2:0. Po tomto gólu vzal na sebe odpovědnost Martin Strýček a po nahrávce Tomáše Slavíčka krásnou střelou snížil stav na 2:1. Bohužel naše obrana dnes neměla dobrý den a tak jsme nechali soupeře zvýšit vedení na 3:1 gólem skoro do prázdné branky. Tak skončil i první poločas.

Ve druhém poločase už žádný gól nepadl, za zmínku pouze stojí dvě nastřelené břevna Martinem Rybářem. Soupeř už si vedení uhlídal a zvítězil 3:1. Je to škoda, protože si myslím, že byl soupeř hratelný a 3 body se tady daly uhrát. Od hráčů mi chyběl větší důraz a víc kombinace.

Branky: Strýček Martin (as. Slavíček T.)

ŽK: Chyba

Na poslední zápas se musíme dát dohromady, zahrát si pěkný fotbal a to by bylo, aby body nezůstaly doma!!