KOZÁROV : FC Pivrnec (1:1)

19.09.2009 17:00

Sestava: Volák, Nečas, Křap L., Chyba, Jabůrek Z., Slavíček M., Strýček, Poděbradský, Kugler, Sedláček, Rybář (nehrál)

Rozhodčí: delegovaný

Na zápas jsem dorazil cca. ve 20 minutě a už jsme prohrávali 1:0. První dojem byl, že je soupeř lepší. Bylo patrné, že jim jejich dlouhé hřiště vyhovuje. Do šancí jsme se dostávali sporadicky, Kozárov dobře bránil a bylo obtížné se dostat do nějaké větší šance. Až ve 30 minutě předvedli krásnou kombinaci Kugler s Lukášem Křapem a prvně jmenovaný vyrovnal krásnou střelou do šibenice na 1:1. Tak skončil i 1. poločas.

Ve druhém poločase se obraz hry změnil, lépe hrající mužstvo byl FC Pivrnec. Hosté hrozili z ojedinělých protiútoků. Nicméně góly stále nepřicházeli a začínalo se přiostřovat. Domácí podporováni svými fanoušky chodili do každého souboje hodně tvrdě i za cenu faulů, což se zamozřejmě nelíbilo našim hráčům. V této chvíli se měl ukázat delegovaný rozhodčí a sjednat si na hřišti pořádek i za cenu karet. Bohužel se tak nestalo a tak se zápas "dokopal" bez branek až do konce. Nezbývá než dodat, že to byl souboj o první místo a tímto výsledkem jsme pomohli Kvasaru ČH, aby se na nás dotáhl.

Příjemně mě překvapil domácí stadion s perfektně připraveným hřištěm.

Góly: Kugler Luděk

Asistence: Křap Lukáš