06.09.2009 10:00

Sestava: Volák, Nečas, Křap L., Chyba, Jabůrek Z., Slavíček T., Slavíček M., Strýček, Poděbradský

Rozhodčí: delegovaný

Utkání probíhalo bez problémů, poločas 1:1. Nakonec vítězství FC Pivrnec 2:4.

Dle mého názoru jsme se do utkání dostávali hooodně vlažně. šance jsme si tvořili spíš zřídka , ačkoliv naše územní převaha byla patrná. I přes problémy s koncovkou jsme to byli my , kdo otevřel skóre. Míč se dostal prakticky dvěma přihrávkami od Dalina přeze mě až k Víťovi, který téměř z nulového úhlu vymetl šibenici u bližší tyče soupeřovi brány.0:1. po této brance jsme pokračovali ve vlažném výkonu a trest na sebe nenechal dlouho čekat. gól jsme obdrželi z autového vhazování, když jsme trestuhodně nepohlídali hráče soupeře u zadní tyče. ten pak měl spoustu času překonat Dalibora hlavou. 1:1. Tak skončila i první půle. Do druhé půle jsme naskočili s trošku větší agresivitou , avšak ovoce to příliš nepřineslo. při jednom z našich útoků Monta nečekaně ztratil míč a soupeř z rychlého protiútoku překonal našeho brankáře.2:1. Od tohoto okamžiku jsem začal být značně nervozní:-).soupeř zakopával každý míč do lesa ( a ještě dál). naštěstí přišlo vyrovnání v podobě parádní kombinace monta- marťa , po níž Martin nedal gólmanovi šanci. 2:2. myslím , že v tomhle okamžiku jsme jasně převzali otěže zápasu. Rozhodující branka padla po rychlém rozehrání rohového kopu na přední tyč , kde pohotově zakončil Zdenan Jibrahimovič 2:3. Definitivní tečku za gólovým účtem udělal opět Víťa po chybném vyražení gólmana. Jeho levá noha udeřila znovu s nevídanou razancí. 2:4. Soupeř se samozřejmě nevzdal a hrál až do poslední minuty. Naštestí žádná z jeho šancí gólem neskončila. I my jsme měli několik , vlastně moc šancí zvýšit náskok. Všechny jsme trestuhodně zahodily a z několika slibných situací, kdy jsme šli sami na brankáře, jsme nevytěžili nic.

Napsal: Lukáš Křap

Góly: Chyba 2x, Strýček, Jabůrek Z.

Asistence: Jabůrek, Poděbradský, Křap L. 2x