FC Pivrnec : Štěchov (3:0)

27.09.2009 10:00

Sestava: Volák, Jabůrek Z., Chyba, Nečas, Sedláček, Křap L., Slavíček M., Poděbradský, Maradona, Rybář

Štěchov přijel vyloženě s defenzívní taktikou. Hráli poctivě zezadu na nulu a dopředu vyráželi jen sporadicky. To se jim dařilo plnit až do 28.minuty, kdy po nahrávce našeho maradony otevřel skóre Jabůrek - 1:0. Tento výsledek vydržel až do poločasu.

V druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Ve 41. minutě po nahrávce Chyby zvýšil vedení Lukáš Křap - 2:0. Soupeř byl nucen otevřít hru, několikrát nebezpečně ohrozil naši branku. Dalča Volák ale opět ukázal, jakou má formu a vše zneškodnil. V 63. minutě napálil Lukáš Křap odražený balon na bránu a golman hostí neměl šanci - 3:0.  Od této chvíle se již soupeř na nic nezmohl a tak body zůstaly doma.